Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9405
Назва: Проєктна діяльність на уроках мистецтва в нідерландській школі для українських дітей-переселенців (на прикладі річного досвіду викладання у школі Johan De Witt в Гаазі)
Автори: Приходьон (Маслюк), Олена Юріївна
Ключові слова: проєктна діяльність
уроки мистецтва в нідерландській школі
українські діти
переселенці
Дата публікації: 2023
Видавництво: Інновації в освіті: Тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю
Бібліографічний опис: Приходьон О. Проєктна діяльність на уроках мистецтва в нідерландській школі для українських дітей-переселенців (на прикладі річного досвіду викладання у школі Johan De Witt в Гаазі). Інновації в освіті: Тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, Чернігів, 27 червня 2023 р. Чернігів: Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, 2023. С. 37-41.
Короткий огляд (реферат): Однією з найбільших шкільних мереж Гааги є Johan de Witt scholengroep. Вона об’єднує шість шкіл, однією з яких є школа для українських дітей- переселенців, які знайшли тимчасовий прихисток в Нідерландах та мешкають в Гаазі. Ця українська школа за своїм типом відноситься до шкіл ISK - International Transition Class (ISK) [1]. ISK-класи – специфічний різновид класів у деяких нідерландських школах для ненідерландськомовних учнів віком від 12 до 18 років, які нещодавно прибули до країни. Основна мета ISK-шкіл – забезпечити інтенсивне мовне навчання та інтеграцію дітей іммігрантів, біженців та тимчасових переселенців в систему освіти Нідерландів та суспільство в цілому, підготувати учнів академічно та подолати розрив між їх попередньою освітою та вимогами звичайних нідерландських шкіл.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9405
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.