Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9338
Назва: Поліхудожній підхід до сучасної підготовки вчителя музичного мистецтва
Автори: Скорик, Тамара Володимирівна
Ключові слова: Поліхудожній підхід
вчитель музичного мистецтва
сучасна підготовки вчителя
Дата публікації: 2023
Видавництво: Мистецтво без кордонів: творчі діалоги» : Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецтво без кордонів: творчі діалоги»
Бібліографічний опис: Скорик Т. Поліхудожній підхід до сучасної підготовки вчителя музичного мистецтва. Мистецтво без кордонів: творчі діалоги» : Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецтво без кордонів: творчі діалоги», м. Кропивницький, 11 квітня 2023 року. Кропивницький : РВВ ЦДУ ім. В. Винниченка, 2023. с. 136-138.
Короткий огляд (реферат): Поліхудожній підхід все більш широко впроваджується в українській освіті, в тому числі, і в мистецькій. Це обумовлено інтеграцією предметів мистецького циклу, що представлено у програмах «Мистецтво», «Художня культура» для закладів загальної середньої освіти. Програми спрямованості на формування ціннісних естетичних орієнтирів школярів на основі художнього світосприйняття та засвоєння мистецьких категорій, мистецької діяльності та досвіду спілкування з мистецтвом, цілісному сприйнятті мистецтва як подіхудожнього феномену. Це визначило необхідність підготовки вчителів музичного мистецтва до інтегрованого викладання мистецтва, що ґрунтується на поліхудожньому підході до освітнього процесу за принципами мистецької педагогіки. На сьогодні існує нагальна потреба в підготовці вчителя ЗЗСО поліхудожнього профілю, який буде здатним зреалізувати культурно-освітні завдання на основі взаємодії різних видів мистецтв (музики, літератури, кіно, театру, образотворчого мистецтва).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9338
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.