Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9191
Назва: Хордерство у сім’ї як прояв емоційного неблагополуччя
Автори: Дерев’янко, Світлана Петрівна
Примак, Юлія Володимирівна
Ключові слова: «хоардінг» (hoarding)
хордерство
неблагополуччя
емоційний стан
сім'я
Дата публікації: 2022
Видавництво: Львів
Бібліографічний опис: Дерев’янко С. П., Примак Ю. В. Хордерство у сім’ї як прояв емоційного неблагополуччя. Проблеми та перспективи сучасної науки та освіти: матеріали VI Міжнародної науково-практичної конференції (Львів, 01-02 жовтня 2022 р.). Львів: Львівський науковий форум, 2022. С. 23 – 24.
Короткий огляд (реферат): Проблема хордерства презентується у сучасних джерелах під різноманітними назвами, серед яких найбільш поширеними є «хоардінг» (hoarding), «патологічне накопичення», «синдром Плюшкіна», «силогоманія», «синдром Мессі», «диспозофобія». У загальному сенсі це явище визначається як різновид нав’язливої поведінки, що проявляється у збиранні, накопиченні та зберіганні речей, які не завжди використовуються у повсякденному житті. Наразі ця проблематика активно вивчається вченими у ракурсі патологічних рис характеру, вікових змін, гендерної приналежності, пандемії COVID-19. Майже всі дослідники відзначають наявність емоційних негативних проявів, які супроводжують хордерство. Водночас залишається незрозумілим: негативні емоційні переживання є передумовою чи наслідком хордерства? Як саме хордерство пов’язано з емоційними особливостями членів сім’ї? У зв’язку з вищезазначеним мета нашої роботи: охарактеризувати сутність поняття «хордерство у сім'ї» та виділити чинники афективного характеру, які до нього призводять.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9191
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Деревянко, Примак. Хордерство у сім’ї.pdf669.79 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.