Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8176
Назва: Зміни біохімічних показників в органах та тканинах коропа лускатого Сyprinus carpio L. за дії гербіцидів в поєднанні із солями цинку
Автори: Апецько, Анна Михайлівна
Мехед, Ольга Борисівна
Симонова, Н. А.
Ключові слова: перекисне окиснення ліпідів
короп лускатий
гербіциди
солі цинку
Дата публікації: 2021
Видавництво: Харків : Факт
Бібліографічний опис: Апецько А. М., Симонова Н. А., Мехед О. Б. Зміни біохімічних показників в органах та тканинах коропа лускатого Сyprinus carpio L. за дії гербіцидів в поєднанні із солями цинку. Сучасні проблеми теоретичної і практичної іхтіології: матеріали XIV Міжнар. іхтіологічної наук.-практ. конф., (м. Харків, 23-25 вересня 2021 р.). Харків : Факт, 2021. С. 9-13.
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто особливості роботи системи перекисного окиснення ліпідів за токсичних умов водного середовища. Ланка ПОЛ зазнає впливу за дії гербіцидів, особливо чутливою до гербіциду Раундапу є печінка, але вплив цього гербіциду на всі інші органи та тканини є також доволі помітним. Активність лактатдегідрогенази та вміст лактату є чутливими показниками сумісного токсичного впливу гербіцидів та йонів Цинку на риб. Найменші зміни показників зафіксовано у мозку тварин.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8176
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.