Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8
Назва: Фізіологія людини
Автори: Жиденко, Алла Олександрівна
Дата публікації: 2018
Видавництво: Чернігів : Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Жиденко А. О. Навчально-методичний посібник до курсу «Фізіологія людини» для студентів факультету фізичного виховання. Чернігів : Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, 2018. 159 с.
Короткий огляд (реферат): Фізіологія людини – одна з провідних навчальних дисциплін підготовки студентів факультету фізичного виховання. Вивчаючи функції організму людини у різних умовах його існування, фізіологія відкриває широкі перспективи для цілеспрямованого впливу на них, що визначає її велику практичну значущість. Фізіологія людини є фундаментом для вирішення проблем, пов‘язаних зі збереженням здоров‘я і працездатності людини у мінливих умовах навколишнього середовища. Програмою передбачено розгляд організму як цілісної системи з точки зору біології і кібернетики; вивчення динаміки функційної активності організму з урахуванням діапазонів регуляторних можливостей його органів і систем, виходячи з уявлень, що фізіологічні процеси і механізми найбільш повно розкриваються при взаємодії організму з навколишнім середовищем.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Фізіологія людини.pdf4.74 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.