Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7910
Назва: Інструменти освіти для сталого розвитку на територіях природничо-заповідного фонду та їх буферних зонах для демонстрації практичних аспектів глобального руху «Зелене відновлення» («GREEN RECOVERY»)
Автори: Нігородова, С.
Дяченко, М.
Кириченко, В.
Журавель, С.
Потоцька, Світлана Олександрівна
Журавель, С.
Крижановська, О.
Ключові слова: освіта
сталий розвиток
глобальний рух
зелене відновлення
екологічна культура
захист довкілля
лікарські рослини
Дата публікації: 3-чер-2021
Бібліографічний опис: Нігородова С. Інструменти освіти для сталого розвитку на територіях природничо-заповідного фонду та їх буферних зонах для демонстрації практичних аспектів глобального руху «Зелене відновлення» («GREEN RECOVERY») / Нігородова Світлана, Дяченко Марина, Кириченко Валентина, Журавель Сергій, Потоцька, Світлана Олександрівна, Журавель Світлана, Крижановська Ольга // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Біорізноманіття: інноваційна діяльність у системі екології й освіти» (присвячена 60-річчю заснування дендропарку загальнодержавного значення «Криворудський») 3-4 червня 2021 р. Крива Руда, 2021. С. 144-147.
Короткий огляд (реферат): Відновлення екосистем, підтримка продовольчого сектору, ведення органічного сільського господарства й формування екологічного мислення населення – це значні кроки в напрямку боротьби з кліматичною кризою та сприяння процвітанню населення. Рух «Green Recovery» спрямований на застосовування адаптивних технологій відновлення як можливості для переходу до нової соціально-економічної та екологічної моделі, яка враховує основні цілі сталого розвитку й сприяє протидії змін клімату.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7910
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
potocka.pdf303.89 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.