Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7844
Назва: Віртуалізація операційних систем: навчально-методичний посібник
Автори: Костюченко, Андрій Олександрович
Горошко, Юрій Васильович
Ключові слова: VirtualBox
створення віртуальної машини
Windows
Linux
Дата публікації: 2021
Видавництво: Чернігів : ФОП Баликіна С. М.
Бібліографічний опис: Костюченко А. О., Горошко Ю. В. Віртуалізація операційних систем: навчально-методичний посібник. Чернігів : ФОП Баликіна С. М., 2021. 56 с.
Короткий огляд (реферат): Навчально-методичний посібник присвячений питанням пов’язаним з віртуалізаціює операційних систем. Містять описано можливостей по використанню Oracle VM VirtualBox при роботі з віртуальними машинами. Наведено приклади встановлення на віртуальну машину ОС Windows 10 та ОС Linux Debian з використанням встановлення по мережі. Матеріал складений з урахуванням досвіду використання віртуалізації в освітньому процесі на дисциплінах: «Компютерні мережі та Internet», «Компютерна безпека та захист інформаційних ресурсів», «Адміністрування інформаційних систем».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7844
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники (природ/матем)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.