Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/769
Назва: Використання технологічних пристосувань на уроках трудового навчання у 6-му класі
Автори: Джевага, Григорій Васильович
Міньков, Ю. М.
Ключові слова: технологічна культура учня
об’єкт технологічної діяльності
технологічний процес
технологічне пристосування
Дата публікації: 2016
Видавництво: Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Джевага Г. В., Міньков Ю. М. Використання технологічних пристосувань на уроках трудового навчання у 6-му класі. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка / Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка. Чернігів : ЧНПУ, 2016. Вип. 140. С. 298–302.
Короткий огляд (реферат): Дана стаття продовжує розкривати проблему використання технологічних пристосувань на уроках трудового навчання, яку було розпочато у № 97 і 125 "Вісника ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка. Серія: Педагогічні науки". Зміст статті розкриває педагогічну проблему виховання технологічної культури учнів за рахунок підвищення технологічності виготовлення об’єкту практичної діяльності на уроках трудового навчання. Приділено увагу вибору об’єкту технологічної діяльності, якій буде виконуватись на практичних заняттях вивчення інваріантної складової навчальної програми "Трудове навчання. 5-9 класи" (2015 р.) у 6 класі. Обґрунтовано, що доцільно запропонувати виконати учням форму для печива. Проаналізовано послідовність виготовлення форми для печива і визначено доцільні технологічні пристосування для підвищення якості і швидкості виконання технологічних операцій. Запропоновано використати для розмічання слюсарний рейсмус, штамп – для виконання відбортовки і копір для гнуття контуру форми для печива. Розроблено методичні рекомендації, щодо використання учнями пристосувань під час виконання технологічних операцій виготовлення форми для печива.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/769
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
71.pdf808.49 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.