Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7646
Назва: Основні компоненти соціально-педагогічної діяльності вчителя біології та основ здоров’я
Автори: Мехед, Ольга Борисівна
Рябченко, Світлана Володимирівна
Гарига, М. М.
Ключові слова: соціально-педагогічна діяльність
вчитель біології та основ здоров’я
заклади загальної середньої освіти
Дата публікації: 2021
Видавництво: Витоки педагогічної майстерності
Бібліографічний опис: Мехед О. Б., Рябченко С. В., Гарига М. М. Основні компоненти соціально-педагогічної діяльності вчителя біології та основ здоров’я. Витоки педагогічної майстерності, 2021. Вип. 27. С. 176-180.
Короткий огляд (реферат): У статті обґрунтовано поняття соціально-педагогічної діяльності вчителя біології та основ здоров’я у взаємній єдності компонентів, що його складають. Визначаються особливості соціально-педагогічної діяльності відповідно до її призначення у системі сучасного природничо-наукового знання. Увагу акцентовано на взаємозв’язку теоретичних викладок та практичного впровадження методів та напрямків роботи соціальної педагогіки, що відображується через сутнісні ознаки соціально-педагогічної діяльності як основного засобу втілення соціального виховання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7646
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.