Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7610
Назва: Зміни хімічного складу води річок Десна, Стрижень, Білоус та їх вплив на життєдіяльність риб
Автори: Паперник (Жиденко, Кривопиша), Вікторія Вікторівна
Жиденко, Алла Олександрівна
Ключові слова: хімічний склад
риби
водні екосистеми
забруднення
короп
Дата публікації: 2016
Видавництво: Одеса: Одеський державний екологічний університет
Бібліографічний опис: Кривопиша В. В., Жиденко А. О. Зміни хімічного складу води річок Десна, Стрижень, Білоус та їх вплив на життєдіяльність риб. Сучасні проблеми теоретичної і практичної іхтіології: матер. IX Міжнар. іхтіологічної наук.-практ. конф. (м. Одеса 14-16 верес. 2016 р.). Одеса: Одеський державний екологічний університет, 2016. С. 141 – 144.
Короткий огляд (реферат): Удосконалення українського природоохоронного законодавства і запровадження європейських механізмів щодо оцінки впливу на довкілля, басейновий принцип управління водними ресурсами країни та підвищення ефективності поводження з ГМО. У Чернігівської області, яка є однією з найбільших на Україні, дуже важливо проводити багатопрофільні дослідження водних ресурсів, що дозволить визначити та оцінити якість води, порушення водних балансів, на основі чого можна приймати рішення для збереження природних багатств. Серед біологічних об’єктів, все більше уваги приділяється рибам, як організмам, які мають диференційовані органи та тканини, до яких можна застосовувати патологоанатомічні морфо гістологічні методи дослідження. Але фактичний вилов риби в р. Десна, р. Стрижень та р. Білоус за останні роки зменшився, що ускладняє отримання достатньої кількості експериментального матеріалу. Тому більшу увагу треба приділяти визначенню гідрохімічних показників, які можуть пояснити зміни у життєдіяльності риб.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7610
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.