Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7588
Назва: Навчально-методичний комплекс до курсу "Фізіологія вищої нервової діяльності" (спец.: Психологія)
Автори: Жиденко, Алла Олександрівна
Ключові слова: фізіологія вищої нервової діяльності
психологія
студенти
фізіологія людини
Дата публікації: 2014
Видавництво: Чернігів: ЧНПУ
Бібліографічний опис: Жиденко А. О. Навчально-методичний комплекс до курсу „Фізіологія вищої нервової діяльності” для студентів психолого-педагогічного факультету спеціальності 6.040101 „Психологія”. Чернігів : ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка, 2014. 45 с.
Короткий огляд (реферат): Навчальна дисципліна „Фізіологія вищої нервової діяльності ” відіграє важливу роль у професійній підготовці студентів спеціальності 6.040101 „Психологія”, оскільки формує систему знань про фізіологічні процеси, що є матеріальною основою психічної діяльності, закономірності функціонування нервової системи, її структур, тканин, клітин у єдності з їх будовою і з урахуванням особливостей філогенезу та онтогенезу. Вивчення студентами фізіології вищої нервової діяльності розкриває для них закономірності роботи головного мозку, дозволяє пізнати природу і внутрішні механізми навчання, пам’яті, емоцій, мислення, свідомості, нейрофізіологічні механізми психіки і поведінки, що базуються на принципі рефлекторного відображення зовнішнього середовища.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7588
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні виданняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.