Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7461
Назва: Підсистема вправ для навчання монологічного мовлення старших дошкільників на основі мнемотехніки
Автори: Кміть, Олена Володимирівна
Шульга, Н. О.
Ключові слова: монологічне мовлення
зв’язне мовлення
групи вправ
мнемотехніка
метод наочного моделювання
діти старшого дошкільного віку
Дата публікації: 2021
Видавництво: Наукові перспективи: журнал
Бібліографічний опис: Кміть О.В., Шульга Н.О. Підсистема вправ для навчання монологічного мовлення старших дошкільників на основі мнемотехніки. Наукові перспективи: журнал. Київ. 2021. № 9 (15). С. 358-370.
Короткий огляд (реферат): Статтю присвячено одній із актуальних проблем навчання української мови дошкільників – розробленню та обґрунтуванню підсистеми вправ для формування вмінь монологічного мовлення на основі методу наочного моделювання. Cтворення підсистеми вправ здійснено відповідно до таких етапів: класифікація вправ; добір прийомів, на основі яких побудовані вправи; розробка вправ; розробка структури підсистеми вправ. Провідним критерієм для класифікації вправ обрано етапи формування вмінь монологічного мовлення. Відповідно до зазначеного класифікаційного критерію до підсистеми вправ включено три групи вправ: I група вправ – вправи на з’єднання речень у понадфразову єдність; II група вправ – вправи для оволодіння мінімонологами; III група вправ – вправи для оволодіння різними функціональними типами монологів. Вправи І групи віднесено до умовно-комунікативних продуктивних вправ. За допомогою вказаних вправ формуються вміння дошкільників з’єднувати речення у понадфразову єдність.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7461
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Підсистема вправ для навчання монологічного мовлення.pdf886.9 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.