Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7444
Назва: Інклюзивна освіта: приклади організації дозвілля дітей з особливими освітніми потребами у Чернігівському регіоні
Автори: Солдатенко, Олександр Ігорович
Кульбако, А. В.
Ключові слова: дозвілля
індивідуальна робота
інклюзія
громади
Чернігів
Дата публікації: 2021
Видавництво: Суми
Бібліографічний опис: Солдатенко О. І., Кульбако А. В. Інклюзивна освіта: приклади організації дозвілля дітей з особливими освітніми потребами у Чернігівському регіоні. Ціннісно-орієнтований сталий розвиток освіти: уроки ЄС для України: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції / відповід. ред. доктор філос. наук, професор М.О. Нестерова. Суми: ФОП «Кубраков С.Г.», 2021. C. 259-264.
Короткий огляд (реферат): У тезах проаналізовано застосування різних видів дозвіллєвої діяльності з дітьми з особливими освітніми потребами за допомогою батьків, вихователів, вчителів, громадських організацій, працівників культури і мистецтва у Чернігівському регіоні, акцентується увага на залученні менеджера СКД до волонтерської роботи у сфері інклюзії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7444
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.