Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7439
Назва: Важливість та можливості впровадження ІКТ на уроці музичного мистецтва для розвитку інтересу до музики у школярів підліткового віку
Автори: Солдатенко, Олександр Ігорович
Трофимова, Я. І.
Ключові слова: Play Market
смартфон
Інтернет
презентація
проектор
комп’ютер
мистецтво
Дата публікації: 2020
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Солдатенко О. І., Трофимова Я. І. Важливість та можливості впровадження ІКТ на уроці музичного мистецтва для розвитку інтересу до музики у школярів підліткового віку. Соціокультурне життя України: проблеми та перспективи розвитку: матеріали І Всеукраїнської студентської науково-практичної online-конференції (м. Чернігів, Україна, 26 листоп. 2020 р.) Чернігів, 2020. С. 100–103.
Короткий огляд (реферат): У тезах висвітлено проблему формування інтересу учнів до музичного мистецтва, інтеграцію комп’ютера у навчальний процес, подачу інформації до учнів через Інтернет та можливостей для використання ІКТ на уроці музичного мистецтва у ЗЗСО.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7439
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.