Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7312
Назва: Соціально-педагогічна діяльність як частина професійної діяльності вчителя біології та основ здоров'я
Автори: Мехед, Ольга Борисівна
Ключові слова: соціально-педагогічна діяльність
професійна діяльність
вчитель біології та основ здоров'я
Дата публікації: 2021
Видавництво: Львів : Львівський науковий форум
Бібліографічний опис: Мехед О. Б. Соціально-педагогічна діяльність як частина професійної діяльності вчителя біології та основ здоров'я. Теорія і практика сучасної науки та освіти (частина І): матеріали ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф., м. Львів, 20-21 травня 2021 року. Львів : Львівський науковий форум, 2021. С. 24-26.
Короткий огляд (реферат): Оптимізація змісту соціально-педагогічної роботи в закладах середньої освіти шляхом його оновлення та впровадження інноваційних форм і методів роботи, активне залучення фахівців різних галузей та сфер діяльності до процесу попередження і розв'язання соціально-педагогічних проблем є актуальним напрямком розвитку суспільства. Реформування сучасної української освіти, спрямоване на вдосконалення фахової підготовки працівників в поєднанні з ґрунтовною базою загальноосвітніх знань, ставить перед закладами освіти важливе завдання: готувати компетентного майбутнього фахівця, який повинен уміти ефективно провадити Львівський науковий форум 26 соціально-педагогічну діяльність.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7312
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.