Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7224
Назва: Гендерний баланс – пріоритет Ради Європи: завдання для українських громад
Автори: Соломенна, Тетяна Валеріївна
Ключові слова: децентралізація
ОТГ
демократичне суспільство
завдання для українських громад
Дата публікації: 2019
Видавництво: Збірник матеріалів ХІІ обласної науково-практичної конференції «Жінки Чернігівщини: історія і сучасність»
Бібліографічний опис: Соломенна Т. В. Гендерний баланс – пріоритет Ради Європи: завдання для українських громад. Зб. матеріалів ХІІ обл.. наук.-практ. конф. «Жінки Чернігівщини: історія і сучасність». «Імплементація гендерної рівності у реформу децентралізації у Чернігівській області». Чернігів, 2019. С. 37-42.
Короткий огляд (реферат): Українська влада й українське суспільство, розпочинаючи реформи останніх років, реформу децентралізації, не виділяли як провідну чи центральну. Боротьба з корупцією, реформування судової системи, сприяння економічній стабільності - саме так виглядав фокус уваги громадськості серед пріоритетних завдань для України. Проте, саме реформа децентралізації визнається однією з найвдаліших за оцінками сучасних та зарубіжних експертів. Перехід влади до дієвих механізмів місцевого самоврядування є запорукою ефективного розвитку демократичного суспільства в Україні. Приватна ініціатива, тотальна відповідальність, раціональні витрати коштів на реальні потреби громад - це невід’ємні складові успішної діяльності об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Оцінити наслідки ефективності реформ децентралізації поки зарано, але сучасний стан перетворень й функціонування ОТГ становить яскравий приклад розбудови демократичного суспільства в Україні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7224
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.