Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7206
Назва: Навчання прикладної стрільби на основі методу дії зворотного зв'язку із ціллю
Автори: Пліско, Валерій Іванович
Кучерявий, Л. М.
Радзієвський, Р. М.
Ключові слова: навчання прикладної стрільби
вогнева підготовка
працівники правоохоронних органів
діяльність в умовах ризику
Дата публікації: 2013
Видавництво: Київ : Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет"
Бібліографічний опис: Пліско В. І., Кучерявий Л. М., Радзієвський Р. М. Навчання прикладної стрільби на основі методу дії зворотного зв'язку із ціллю : навч.-метод. посіб. Київ : Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2013. 135 с.
Короткий огляд (реферат): Видання розроблено з урахуванням результатів навчального процесу з вогневої підготовки, та спираючись на результати проведених досліджень у розв'язанні проблем безпеки працівників правоохоронних органів за час їхньої діяльності в умовах ризику. Методика, укладена на основі нового технологічного підходу до навчання прикладної стрільби, дозволяє сформувати у працівників правоохоронних органів уміння випереджати озброєного супротивника за рахунок раціональності рухів, наданих параметрів, визначених показників власного контролю у співвідношенні з динамікою рухів супротивника та забезпечити заощадження матеріальних ресурсів, часу на підготовку. При цьому акцент робиться на формування особистісних якостей, таких як толерантність щодо вибірковості у прийнятті рішення під час використання вогнепальної зброї. Для викладачів вищих навчальних і спеціалізованих закладів, інструкторів, слухачів, курсантів та студентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7206
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Навчання прикладної стрільби на основі методу дії.pdf4.59 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.