Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7081
Назва: Удосконалення здоров’язбережувальної системи позакласної та позаурочної роботи з фізичного виховання
Автори: Носко, Микола Олексійович
Архипов, О. А.
Гаркуша, Сергій Васильович
Воєділова, Олена Михайлівна
Носко, Юлія Миколаївна
Ключові слова: фізична культура
здоров’язбережувальна система
фізичне виховання
форми організації фізичного виховання
види рухової активності
здоровий спосіб життя (ЗСЖ)
Дата публікації: 2017
Видавництво: Вісник Чернігівського національного педагогічного університету
Бібліографічний опис: Носко М. О., Архипов О. А., Гаркуша С. В., Воєділова О. М., Носко Ю. М. Удосконалення здоров’язбережувальної системи позакласної та позаурочної роботи з фізичного виховання. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Серія : Педагогічні науки. 2017. Вип. 143. С. 291-299.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядається формування традицій і культури здорового способу життя, престижу здоров’я, залученню громадян до активних занять фізичною культурою і спортом, окремо наголошується на створенні умов для занять сільського населення фізичною культурою і спортом, а також удосконалення здоров’язбережувальної системи позакласної та позаурочної роботи з фізичного виховання. У діючій системі шкільного виховання відсутній диференційований підхід до вибору фізичних навантажень відповідно до рівня розвитку, фізичної підготовленості, біологічного віку школяра, тому слід сприяти збереженню здоров’я учасників навчально-виховного процесу і, як наслідок, залученню їх до занять фізичною культурою та оптимізації режиму навчального процесу. Посилення та якісне покращення пропаганди позаурочних форм занять фізичними вправами сприяє розвитку масового фізкультурного руху.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7081
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації Миколи Олексійовича Носка, ректора Національного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т.Г.ШевченкаУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.