Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7056
Назва: Педагогічні спостереження як основний метод контролю за змагальною діяльністю волейболістів
Автори: Гаркуша, Сергій Васильович
Ключові слова: волейболісти
волейбол
контроль
техніко-тактична підготовка
Дата публікації: 2000
Видавництво: Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту: зб. наук. пр.
Бібліографічний опис: Гаркуша С. В. Педагогічні спостереження як основний метод контролю за змагальною діяльністю волейболістів. Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту: зб. наук. пр. / під ред. С.С. Єрмакова. Харків: ХХПІ, 2000. №19. С. 7-10.
Короткий огляд (реферат): Технічна майстерність — важлива складова частина спеціальної підготовки волейболістів. Численні теоретичні та експериментальні дослідження свідчать про те, що спортивна техніка зараз продовжує служити одним з найважливіших факторів в ефективній підготовці спортсменів високого класу. Контроль за техніко-тактичною підготовкою спортсменів здійснюється в процесі спостережень та вимірювань, що дозволяють визначити ступінь оволодіння технікою виконання прийомів гри і тактичними діями, а також частотою їх використання в процесі гри та на змаганнях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/7056
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.