Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/703
Назва: Руховий розвиток та стан здоров’я школярів та студентів навчальних закладів
Автори: Носко, Микола Олексійович
Гришко, Ю. Ю.
Носко, Юлія Миколаївна
Дейкун, Микола Петрович
Ключові слова: розвиток та стан здоров’я школярів
фізичне виховання
рухова функція
фізичне виховання студентів
збереження здоров’я населення
Дата публікації: 2017
Видавництво: Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Носко М. О., Гришко Ю. Ю., Носко Ю. М., Дейкун М. П. Руховий розвиток та стан здоров’я школярів та студентів навчальних закладів. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка / Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка Чернігів : ЧНПУ, 2017. Вип. 142. С. 126–129.
Короткий огляд (реферат): У роботі розглядаються основні принципи та вимоги сучасного розвитку та стану здоров’я школярів і студентів навчальних закладів. Рухова функція відноситься до найдавніших і головних функцій життєдіяльності людини. За даними ВООЗ на початок XXI століття 10% населення земної кулі складають люди з вадами здоров’я, 100 млн. з них – це діти-інваліди. В Україні на даний період нараховуються більш ніж 2,8 млн. інвалідів, що складає 5,4% населення. Здоров’я нації – показник цивілізованості держави, що відображає соціально-економічне становище суспільства. Лише освіта і наука в тісній співпраці можуть за допомогою фізичного виховання дітей і молоді в закладах освіти значною мірою вирішити проблему збереження здоров’я населення та його національного самоусвідомлення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/703
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації Миколи Олексійовича Носка, ректора Національного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т.Г.ШевченкаУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.