Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6984
Назва: Методичні рекомендації до виконання та захисту курсових робіт з навчальної дисципліни Менеджмент соціокультурної діяльності
Автори: Солдатенко, Олександр Ігорович
Ключові слова: курсова робота
менеджмент СКД
менеджмент соціокультурної діяльності
антиплагіат
захист
Дата публікації: 2020
Видавництво: Чернігів : НУЧК
Бібліографічний опис: Методичні рекомендації до виконання та захисту курсових робіт з навчальної дисципліни Менеджмент соціокультурної діяльності : для студентів спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, освітнього ступеня бакалавр / укл. : О. І. Солдатенко. Чернігів : НУЧК, 2020. 36 с.
Короткий огляд (реферат): Запропоноване видання містить загальні вимоги до структури та змісту курсових робіт, методичні вказівки й рекомендації щодо організації та здійснення наукового дослідження, написання й оформлення курсових робіт, підготовки та порядку її захисту. Для студентів, викладачів, наукових керівників курсових робіт.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6984
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (дошк)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.