Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6975
Назва: Автотракторний практикум. Розбирання та збирання вузлів і агрегатів автомобілів і тракторів
Автори: Люлька, Василь Степанович
Перинський, Юрій Євгенійович
Коньок, М. М.
Ключові слова: двигуни внутрішнього згоряння
будова системи охолодження
будова системи мащення
будова карбюратора
Дата публікації: 2020
Видавництво: Чернігів : НУЧК імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Автотракторний практикум. Розбирання та збирання вузлів і агрегатів автомобілів і тракторів. Частина 1. Посібник до лабораторних робіт для студентів спеціальності 015 Професійна освіта (Транспорт). / укл. Люлька В.С., Перинський Ю.Є., Коньок М.М. Чернігів : НУЧК, 2020. 84 с.
Короткий огляд (реферат): Посібник до лабораторних робіт, які є складовими навчальної дисципліни «Автотракторний практикум» та містять завдання до розбирання та збирання вузлів і агрегатів автомобілів і тракторів. Укладено на основі програми навчальної дисципліни «Автотракторний практикум» підготовки бакалаврів галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальності 015 Професійна освіта (Транспорт). Розраховані на студентів третього курсу спеціальності 015 Професійна освіта (Транспорт) денної та заочної форми навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6975
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (техн)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.