Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/686
Назва: Особливості організації технічної творчості в сучасній школі
Автори: Денисенко, В. В.
Гетта, Василь Григорович
Ключові слова: технічна творчість
творча діяльність
технічні задачі
технічні пристосування
Дата публікації: 2017
Видавництво: Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Денисенко В. В., Гетта В. Г. Особливості організації технічної творчості в сучасній школі. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка / Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка. Чернігів : ЧНПУ, 2017. Вип. 144. С. 348–350.
Короткий огляд (реферат): У даній статті з’ясовуються особливості організації технічної творчості учнів у сучасній школі. Автори статті доводять актуальність проблеми підготовки як учнів, так і вчителів до організації і проведення гурткової роботи з технічної творчості. Виділяють етапи технічної творчості. На їх основі визначають зміст роботи учнів, методи і засоби розвитку їх творчих здібностей та важливих рис особистості. На думку авторів важлива роль в організації технічної творчості повинна бути відведена технічним задачам, серед яких чільне місце повинно бути відведене задачам на доконструювання, переконструювання, конструювання за власним задумом, тощо. Значна увага повинна бути приділена методам розв’язання технічних задач таким як метод спроб і помилок, мозковий штурм, синектика, морфологічний аналіз, метод контрольних запитань та ін. Великий вплив на розвиток технічних здібностей учнів, як доводять автори статті, має конструювання та виготовлення технічних пристроїв.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/686
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
81.pdf436.8 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.