Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6746
Назва: Вивчення комбінованого впливу важких металів на організм прісноводного коропа лускатого (Сyprinus carpio L.)
Автори: Симонова, Наталія Анатоліївна
Мехед, Ольга Борисівна
Ключові слова: важкі метали
поверхнево-активні речовини
короп лускатий
Дата публікації: 2020
Видавництво: Чернігів : НУ "Чернігівська політехніка"
Бібліографічний опис: Симонова Н. А., Мехед О. Б. Вивчення комбінованого впливу важких металів на організм прісноводного коропа лускатого (Сyprinus carpio L.). Новітні технології сучасного суспільства (НТСС-2020) : І міжнародна наук.-практ. конф. (м. Чернігів, 17 грудня 2020 р.) : тези доповідей. Чернігів : НУ "Чернігівська політехніка", 2020. С. 34-36.
Короткий огляд (реферат): Вивчено комбінований вплив важких металів та ПАР на організм прісноводного коропа лускатого (Сyprinus carpio L.). Зареєстровано найбільші показники змін у всіх тканинах та органах характерний для групи комбінованого впливу лаурилсульфатвмісної поверхнево – активної речовини з комбінацією ВМ ZnSO4, у порівнянні з контрольною групою найбільша динаміка зміни відзначається у зябрах та білих м’язах, найменша в печінці та мозку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6746
Розташовується у зібраннях:Науково-практична конференціяУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.