Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6741
Назва: Конструктивний потенціал національних смислів у становленні філософсько-освітньої думки в Україні : автореф.
Автори: Чорний, Олександр Олексійович
Ключові слова: філософсько-освітня думка
національна традиція
культура
смисли
кордоцентризм
свобода
Дата публікації: 2017
Видавництво: Харків
Бібліографічний опис: Чорний О. О. Конструктивний потенціал національних смислів у становленні філософсько-освітньої думки в Україні : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня доктора філософ. наук : 09.00.10 – філософія освіти / Харків. нац. пед. ун-т ім. Г. С. Сковороди. Харків, 2017. 37 с.
Короткий огляд (реферат): У дисертації репрезентовано історичне осмислення розвитку філософсько-освітньої думки в Україні та здійснено теоретичне підтвердження конструктивного потенціалу її національних смислів онтологічними орієнтирами. Досліджуються історичні етапи зародження і розвитку філософсько-освітньої думки на території сучасної України з глибокої давнини та її ідейні зв’язки з національною культурою і буттям нашого народу. Хронологічні рамки дослідження охоплюють розвиток і становлення філософсько-освітніх ідей з V ст. до н.е., або з появи перших давньогрецьких філософських шкіл в Північному Причорномор’ї і до нашого часу. Подається схема взаємодії філософсько-освітніх ідей наших мислителів, історичних подій які впливали на розвиток освіти в Україні та ідеології національної ідентичності. Відображено ідеї, які в різні історичні періоди з’являлися в працях мислителів і надають нам вагомі аргументи для констатації факту давності існування філософсько-освітньої думки на землях сучасної України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6741
Розташовується у зібраннях:Автореферати дисертацій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
aref_Сhorny.pdf366.67 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.