Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6490
Назва: Місцеві судові установи, адвокатура та нотаріат в системі окупаційного апарату влади Райхскомісаріату «Україна» та військової зони окупації (1941–1944 рр.): соціально-правові виміри
Автори: Іваненко, Аліна Олексіївна
Ключові слова: судова система
адвокат
нотаріус
Райхскомісаріат «Україна»
цивільне законодавство
Дата публікації: 2020
Видавництво: Чернігів : ПАТ «ПВК» Десна
Бібліографічний опис: Іваненко А. О. Місцеві судові установи, адвокатура та нотаріат в системі окупаційного апарату влади Райхскомісаріату «Україна» та військової зони окупації (1941–1944 рр.): соціально-правові виміри : монографія. Чернігів : ПАТ «ПВК» Десна, 2020. 486 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії, опираючись на широке коло джерел, частину з яких вперше введено до наукового обігу, реконструйовано проблему функціонування судової системи, адвокатури та нотаріату на теренах Райхскомісаріату «Україна» та військової зони окупації. Проаналізовано, запроваджене владою Третього Райху, цивільне та кримінальне законодавство, а також порядок врегулювання сімейно-шлюбних взаємин місцевого населення. Схарактеризовано судову практику регулювання правовідносин у сферах кримінального і цивільного законодавства. Визначено особливості функціонування адвокатури та нотаріату на окупованих територіях України. Дослідження дає змогу побачити «обличчя» особи, яка співпрацювала з окупаційною владою і працювала на посаді судді, нотаріуса та адвоката в роки Другої світової війни.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6490
Розташовується у зібраннях:МонографіяУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.