Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6486
Назва: Ніжинський юридичний ліцей в освітньому просторі, науковому та соціокультурному житті України(1840 – 1875 рр.) : автореф.
Автори: Іваненко, Аліна Олексіївна
Ключові слова: Ніжинський юридичний ліцей
освітній простір
наукова спадщина
соціокультурне життя
Дата публікації: 2016
Видавництво: Чернігів : ЧНПУ
Бібліографічний опис: Іваненко А. О. Ніжинський юридичний ліцей в освітньому просторі, науковому та соціокультурному житті України(1840 – 1875 рр.) : автореф. дис. на здобуття наукового ступеня канд. іст. наук, за спец. 07.00.01 – історія України. Чернігів : ЧНПУ, 2016. 20 с.
Короткий огляд (реферат): Дисертація присвячена Ніжинському юридичному ліцею, який залишив помітний слід в історії освіти, науки і культури, але досі не був об’єктом спеціального комплексного дослідження. На підставі широкого кола джерел, значна частина яких уперше запроваджується до наукового обігу, в контексті розвитку юридичної освіти всебічно проаналізовано основні етапи історії, внутрішню структуру і навчально-матеріальну базу Ніжинського юридичного ліцею, діяльність його директорів і почесних попечителів. У роботі схарактеризовано також організацію навчального процесу, професорську корпорацію та студентську спільноту. Значна увага приділена науковому доробку і творчій спадщині видатних вихованців Ліцею.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6486
Розташовується у зібраннях:Автореферати дисертацій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
aref_Torybara.pdf636.19 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.