Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6296
Назва: Нормативна правотворчість органів місцевого управління у кримінальному законодавстві на початковому періоді гітлерівської окупації (на прикладі документації київської міської управи)
Автори: Іваненко, Аліна Олексіївна
Ключові слова: Проект Тимчасових кримінальних правил
злочин
покарання
відповідальність
стаття
позбавлення волі
Дата публікації: 2018
Видавництво: Вісник Черкаського університету
Бібліографічний опис: Іваненко А. О. Нормативна правотворчість органів місцевого управління у кримінальному законодавстві на початковому періоді гітлерівської окупації (на прикладі документації київської міської управи). Вісник Черкаського університету. 2018. № 1. С. 94-100.
Короткий огляд (реферат): Соціальне життя у період окупації не припинялося, адже, утворювалися і розпадалися сім’ї, народжувались діти та помирали люди, вчинялись злочини та правопорушення. Тому місцеві управлінці зосередили свою увагу на створенні нової нормативно-правової бази. Аналіз діяльності місцевих органів влади у створенні нормативної бази з врегулювання правопорушень, які за своїми ознаками наближалися до злочинів чи були такими за своєю правовою сутністю. Проект Тимчасових кримінальних правил міста Києва, створеного Київською міською управою восени 1941 р., він був достатньо розірваним і нецілісним, та загалом схожий на радянську модель Кримінального кодексу. Не всі види злочинів були зазначені у даному Проекті. Документ поділявся на Загальну та Особливу частину, та відповідно на 9 розділів, в яких зазначались визначення деяких видів найбільш розповсюджених злочинів та передбачені покарання за них.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6296
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.