Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6171
Назва: Практикум з фізики рідких кристалів у навчальному процесі студентів інженерних спеціальностей
Автори: Мошель, М. М.
Гриценко, Микола Іванович
Рогоза, О. В.
Ковтун, А. О.
Тепла, Т. М.
Ключові слова: нематичні рідкі кристали
смектичні рідкі кристали
холестеричні рідкі кристали
електрооптичні ефекти
ефекти у рідких кристалах
Дата публікації: 2016
Видавництво: Технічні науки та технології : науковий журнал
Бібліографічний опис: Мошель М. М., Гриценко М. І., Рогоза О. В., Ковтун А. О., Тепла Т. М. Практикум з фізики рідких кристалів у навчальному процесі студентів інженерних спеціальностей. Технічні науки та технології : науковий журнал / Чернігівський національний технологічний університет. Чернігів : ЧНТУ, 2016. № 1 (3). С. 83-89.
Короткий огляд (реферат): Запропоновано лабораторний практикум з фізики рідких кристалів [1], роботи з якого пропонується включати до списку виконуваних робіт як у курсі фізики, так і під час вивчення спеціальних дисциплін, наприклад, «Засоби візуалізації вимірювальної інформації», «Матеріали електронної техніки» та інших, що вивчають студенти, які навчаються за спеціальностями «Електронні системи», «Радіоелектронні апарати», «Метрологія та інформаційновимірювальні технології», «Електронні пристрої та системи». У лабораторному практикумі представлено 10 лабораторних робіт з фізики рідких кристалів. Вивчення фізики рідких кристалів та їх застосування суттєво підвищить фахову підготовку студентів і магістрантів, які вивчають інформаційні технології, займаються розробкою сучасних пристроїв відображення інформації на дисплеях на основі рідких кристалів. Звернено увагу на застосування рідких кристалів як первинних перетворювачів для сенсорів у рідкокристалічній електроніці.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/6171
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.