Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5820
Назва: Обліково-аналітичне забезпечення антикризового управління діяльністю сільськогосподарських підприємств
Автори: Нехай, Валентин Анатолійович
Ключові слова: фінансова санація
облік
обліково-аналітична система
доходи
витрати
облікова політика
Дата публікації: 2009
Видавництво: Київ
Бібліографічний опис: Нехай В. А. Обліково-аналітичне забезпечення антикризового управління діяльністю сільськогосподарських підприємств : автореф. дис. на здоб. наук. ступ. канд. економ. наук, за спец. : бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності) / Національний університет біоресурсів і природокористування України. Київ, 2009. 24 с.
Короткий огляд (реферат): У дисертаційній роботі здійснено системний підхід до аналізу наукових методів щодо організації обліково-аналітичного забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств в умовах кризи. На основі даного підходу виділено дві узагальнюючі функції бухгалтерського обліку: інформаційну й контрольну, а також уточнено формулювання мети та завдань аналізу в кризових ситуаціях. Обґрунтовано необхідність організації на підприємстві системи раннього попередження негативних тенденцій у діяльності сільськогосподарських підприємств шляхом створення обліково-аналітичної служби або наділенням додаткових повноважень працівників облікової служби підприємства. Обґрунтовано методологічні підходи до формування індикативних показників щодо оцінки можливості виникнення кризової ситуації в сільськогосподарських підприємствах, що дозволяє розширити можливість оперативного реагування на їх зміну і запобігати можливим негативним наслідкам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5820
Розташовується у зібраннях:Автореферати дисертацій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
aref_Nakhai.pdf347.96 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.