Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5779
Назва: Інформаційна складова науково-методичного забезпечення підготовки волейболістів різних вікових груп
Автори: Єрмаков, С. С.
Носко, Микола Олексійович
Маслов, Валерій Миколайович
Ключові слова: науково-інформаційного забезпечення
науково-методичне забезпечення
волейболісти
Дата публікації: 2007
Видавництво: III международная электронная научная конференция
Бібліографічний опис: Єрмаков С. С., Носко М. О., Маслов В. М. Інформаційна складова науково-методичного забезпечення підготовки волейболістів різних вікових груп. Физическое воспитание и спорт в высших учебных заведениях / Сборник статей под ред. проф. Ермакова С. С. III международная электронная научная конференция, 26 апреля 2007 года. Харьков-Белгород-Красноярск, 2007. С. 34-39.
Короткий огляд (реферат): Вирішення проблем підготовки волейболістів різних вікових груп в першу чергу залежить від належного науково-інформаційного забезпечення. Важливим також є забезпечення зручного доступу тренерам і спортсменам до бібліотечних фондів, у т.ч. і до електронних ресурсів мережі Інтернет. Останні складають значну і сучасну базу даних з волейболу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5779
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації Миколи Олексійовича НоскаУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.