Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5699
Назва: Формування професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції майбутніх філологів
Автори: Стеченко, Тетяна Олександрівна
Ключові слова: професійно орієнтована англомовна граматична компетенція
міжкультурне спілкування
система вправ і завдань
Дата публікації: 2004
Видавництво: Київ
Бібліографічний опис: Стеченко Т. О. Формування професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції майбутніх філологів : автореф. дис. на здоб. наук. ступ. канд. пед. наук: 13.00.02 - теорія і методика навчання (германські мови) / Київський нац. лінгвіст. ун-т. Київ, 2004. 24 с.
Короткий огляд (реферат): Дисертацію присвячено вирішенню проблеми формування у майбутніх учителів професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції. В роботі теоретично обґрунтовано і практично розроблено методику формування професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції в контексті міжкультурного спілкування. Виявлено теоретичні передумови формування професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції. Визначено структуру та зміст професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції. Структура досліджуваної компетенції включає граматичний, мовленнєвий, соціокультурний і методичний компоненти. Теоретично обґрунтовано систему вправ і завдань для формування у майбутніх учителів професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції в усному мовленні. На основі запропонованої системи розроблено комплекси вправ і завдань на прикладі граматичної категорії умовного способу. Ефективність розроблених комплексів вправ і завдань перевірено і підтверджено в ході експериментального навчання. Сформульовано методичні рекомендації щодо формування у майбутніх учителів професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції в усному мовленні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5699
Розташовується у зібраннях:Автореферати дисертацій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
aref_Stechenko.pdf555.37 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.