Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5691
Назва: Навчання умовного способу англійської мови в контексті міжкультурного спілкування
Автори: Стеченко, Тетяна Олександрівна
Ключові слова: англійська мова
майбутні учителі англійської мови
англомовна граматична компетенція
Дата публікації: 2006
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Стеченко Т.О. Навчання умовного способу англійської мови в контексті міжкультурного спілкування. Чернігів : Вид. центр ЧДПУ імені Т.Г.Шевченка, 2006. 152 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику пропонується комплекс вправ та завдань для формування професійно орієнтованої англомовної граматичної компетенції майбутніх учителів англійської мови. Розроблений комплекс вправ і завдань ґрунтується на теоретичних засадах особистісно-діяльнісного, соціокультурного підходів та комунікативного методу в їх логічному поєднанні. Автентичні мікродіалоги / мікромонологи ілюструють уживання граматичних форм умовного способу та дають змогу презентувати граматичний матеріал за допомогою евристичних бесід. Кожен параграф посібника містить теоретичний матеріал, де вказуються функції та форми умовного способу англійської мови. Розроблені автором вправи є переважно умовно-комунікативними й комунікативними. Запропоновані вправи містять соціокультурну інформацію та передбачають засвоєння студентами знань про традиції, звичаї, побутову і професійну культури носіїв англійської мови, співставлення з власним досвідом та особливостями представників своєї рідної культури. Призначається насамперед студентам ІІ-ІІІ курсів мовних спеціальностей, учням старших класів шкіл, ліцеїв і гімназій гуманітарного профілю, а також тим, хто вивчає англійську мову та бажає вдосконалити свої знання, навички і вміння.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5691
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники (філол)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.