Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5480
Назва: Методичні підходи до викладання програмування в педагогічних ВНЗ, як один з початкових кроків до створення вільнорозповсюджуваних програмних засобів навчального призначення
Автори: Костюченко, Андрій Олександрович
Ключові слова: вільнорозповсюджуваний програмний засіб
педагогічний програмний засіб
методи навчання
Дата публікації: 2012
Видавництво: Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Костюченко А.О. Методичні підходи до викладання програмування в педагогічних ВНЗ, як один з початкових кроків до створення вільнорозповсюджуваних програмних засобів навчального призначення / Костюченко А.О. // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка. - Серія: Педагогічні науки. – Чернігів : ЧНПУ, 2012. - Вип. 104. – Т. 1. – С. С.159-163.
Короткий огляд (реферат): В даній статті зроблено аналіз методичних підходів, які можуть використовуватися при навчанні програмування в педагогічних ВНЗ. Звертається увага, що навчання програмування майбутніх вчителів інформатики, може виступати рішучим кроком по створенню та використанню вільнорозповсюджукваних програмних засобів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5480
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.