Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5288
Назва: Загальна та неорганічна хімія (Частина 1. Загальна хімія)
Автори: Ткаченко (Приходько), Світлана Валентинівна
Грузнова, Світлана Вікторівна
Замай, Ж. В.
Ключові слова: загальна хімія
неорганічна хімія
фармація
Дата публікації: 2020
Видавництво: Чернігів: НУЧК імені Т.Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Ткаченко (Приходько) С. В., Грузнова С. В., Замай Ж. В. Загальна та неорганічна хімія (Ч. 1. Загальна хімія) : навч.-метод. посіб. для самостійної та аудитор-ної роботи здобувачів першого рівня вищої освіти за спец. 226 Фармація, промислова фармація. Чернігів : НУЧК, 2020. 144 с.
Короткий огляд (реферат): Посібник складено для студентів університетів, які навчаються за освітньо-професійною програмою Фармація, промислова фармація. Посібник включає теоретичну та експериментальну частини основних розділів загальної хімії, приклади розв’язання типових завдань та завдання для самостійного розв’язування, в тому числі розрахункові задачі. Навчально-методичний посібник підготовлено для вивчення студентами предмету Загальна та неорганічна хімія спеціальності 226 Фармація, промислова фармація, але також може бути використаний і студентами інших спеціальностей, для яких загальна хімія є базовою дисципліною (хімічні, біологічні, екологічні напрямки).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5288
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники (природ/матем)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Загальна та неорганічна хімія (Частина 1. Загальна хімія).pdf2.17 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.