Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5059
Назва: До історії Любецького Антоніївського монастиря: результати та перспективи досліджень
Автори: Бондар, Олександр
Веремейчик, Олена Михайлівна
Кондратьєв, Ігор Вікторович
Ключові слова: Любецький Антоніївський монастир
урочище Монастирище
археологічні дослідження
Дата публікації: 2016
Видавництво: Чернігівські старожитності : зб. наукових праць
Бібліографічний опис: Бондар О., Веремейчик О., Кондратьєв І.В. До історії Любецького Антоніївського монастиря: результати та перспективи досліджень / Бондар О., Веремейчик О., Кондратьєв І.В. // Чернігівські старожитності : зб. наукових праць / Нац. архітектур. – іст. заповідник «Чернігів стародавній». Центр пам’яткознавства НАНУ і Укр. т-ва охорони пам’яток історії та культури. [редкол.: Ю.О.Соболь (голова) та ін.]. – Чернігів: Десна Поліграф, 2016. – Вип.4 (7). – 142 с. – С.14 – 21.
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена історії Любецького монастиря його існування в давньоруський час і відновлення в XVII столітті, дослідженню місцезнаходження Антоніївського скиту розкопкам на території урочища Монастирише, встановленню хронологічних рамок існування поселень на території урочища Монастирище а також археологічним дослідженням і знайденим артефактам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5059
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.