Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5012
Назва: Археологічні розвідки на території селища ХVII – ХІХ ст. Пересаж у 2011 р.
Автори: Бондар, О.
Кондратьєв, Ігор Вікторович
Ключові слова: археологічні розвідки
селища козацької доби
с. Батурин
с. Пересаж
с. Чигирин
Дата публікації: 2012
Видавництво: Нові дослідження пам’яток козацької доби в Україні
Бібліографічний опис: Бондар О., Кондратьєв І.В. Археологічні розвідки на території селища ХVII – ХІХ ст. Пересаж у 2011 р. Нові дослідження пам’яток козацької доби в Україні. : Зб. наук. праць. Київ: Центр пам’яткознавства НАН України і УТОПІК, 2012. Вип. 21. Ч.1. С.65-69.
Короткий огляд (реферат): В останній час археологічне вивчення козацьких старожитностей все частіше привертає увагу дослідників. Але увага археологів зосереджена, в основному, на значних пам’ятках козацької доби, зокрема, Батурині, Чигирині та ін. А от дослідження неукріплених поселень, сіл та хуторів ХVII – XVIII ст. на сьогодні цілеспрямовано не проводяться, а здійснюються, в основному, під час охоронних археологічних робіт. На заваді вивченню подібних пам‘яток стоїть той факт, що вони, в більшості, продовжують своє існування. Отже, наявність сучасної забудови ускладнює їх пошуки та локалізацію.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5012
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.