Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5006
Назва: Спроба локалізації кордонів Любецького та Лоєвського староств У ХVI – першій половині ХVII ст.
Автори: Кондратьєв, Ігор Вікторович
Ключові слова: Любеч
Московська держава
Любецьке староство
Лоєвське староство
кордони Любецької волості
Дата публікації: 2010
Видавництво: Беларусь і суседзі: гістарычныя шляхі, узаемаадзеянне і ўзаемааўплывы”
Бібліографічний опис: Кондратьєв І.В. Спроба локалізації кордонів Любецького та Лоєвського староств У ХVI – першій половині ХVII ст. // “Беларусь і суседзі: гістарычныя шляхі, узаемаадзеянне і ўзаемааўплывы” : зборнік навуковых артыкулаў / рэдкал.: Р. Р. Лазько (галоўны рэд.) [і інш.]. – Гомель: ГДУ імя Ф. Скарыны, 2010. – С.29-36.
Короткий огляд (реферат): З утворенням у 1471 р. Київського воєводства, Велике князівство Литовське почало організовувати на своїх кордонах систему оборонних “українних” замків. На території Північного Лівобережжя України таких оборонних центрів, що мали загальнодержавне значення, було лише два – Любеч та Остер. Від початку Любецький замок став ще й центром окремої волості, а з 1569 р. – староства. Лише у 1585 р. з Любецького староства було виокремлене Лоєвське.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/5006
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.