Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/497
Назва: Аналіз еколого-меліоративних проблем, що виникають при проведенні осушувальних меліорацій, та шляхи їх вирішення
Автори: Райська, Анастасія Юріївна
Слюта, Володимир Борисович
Ключові слова: меліорація
техногенно перетворені території
Дата публікації: 2017
Видавництво: Суми, Міжнародна наукова конференція
Бібліографічний опис: Райська А. Ю., Слюта В. Б. Аналіз еколого-меліоративних проблем, що виникають при проведенні осушувальних меліорацій, та шляхи їх вирішення // Актуальні проблеми дослідження довкілля: матеріали VIІ Міжнар. наук. конференції, присвяченої 80-річчю з дня заснування Ботанічного саду Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (м. Суми, 12 – 14 жовтня 2017 р.). Суми, 2017. - С. 92 – 94.
Короткий огляд (реферат): Меліорація земель, являючись відчутним фактором втручання в існуюче природне середовище, призводить до перебудови всіх складових елементів на території її застосування. У зв’язку з цим постає важливе питання про допустиме перетворення існуючих природних ландшафтів на техногенно перетворені території, уникнення негативних наслідків. Все це ставить на порядок дня завдання отримання системної об’єктивної інформації про всі зміни в меліоративній обстановці, аналіз причин цих змін тенденції їх розвитку, складання прогнозу меліоративного стану – створення системи меліоративного моніторингу, як частини екологічного моніторингу навколишнього середовища, являється однією з найбільш актуальних і висуває ряд наукових, методичних і організаційних питань.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/497
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.