Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4967
Назва: Рекуперація некондиційних пестицидів з одержанням інгібіторів-біоцидів для захисту сталі в умовах грунтової корозії
Автори: Ткаченко (Приходько), Світлана Валентинівна
Курмакова, Ірина Миколаївна
Ткачук, Наталія Василівна
Третяк, Олександр Петрович
Ключові слова: інгібітор корозії
біоцид
похідні N-ізопропіл-N-феніл-2-хлорацетаміду
рамрод
сульфатвідновлювальні бактерії
Дата публікації: 2001
Видавництво: Київ
Бібліографічний опис: Ткаченко (Приходько) Світлана Валентинівна., Курмакова І. М., Смикун Н. В., Третяк О. П. Рекуперація некондиційних пестицидів з одержанням інгібіторів-біоцидів для захисту сталі в умовах грунтової корозії. Збірка тез доповідей учасників ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Екологія. Людина. Суспільство.” (14-16 травня 2001 р., м. Київ). С.157-158.
Короткий огляд (реферат): Досліджено інгібуючу дію похідних N-ізопропіл-N-феніл-2-хлорацетаміду (діюча речовина пестициду Рамрод) в водних розчинах в інтервалі рН 0-6,0 та їх біоцидних властивостей по відношенню до корозійно-небезпечних угруповань мікроорганізмів грунту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4967
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.