Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4958
Назва: Кордон землеволодінь Чернігівського магістрату першої половини ХVII ст.
Автори: Доманова, Ганна Сергіївна
Кондратьєв, Ігор Вікторович
Ключові слова: кордони
землі Чернігівського магістрату
Дата публікації: 2008
Видавництво: Сіверянський літопис
Бібліографічний опис: Доманова Г.С., Кондратьєв І.В. Кордон землеволодінь Чернігівського магістрату першої половини ХVII ст. Сіверянський літопис. 2008. №3. С.68-74.
Короткий огляд (реферат): Підвалини міського самоврядування в Чернігові було закладено на підставі універсалу короля Сигізмунда ІІІ від 27 березня 1623 р. З огляду на особливий статус щойно приєднаних до Речі Посполитої земель Чернігово'Сіверщини, король призначив довічним війтом Яна Куновського, якому доручалося організувати вибори урядовців і налагодити діяльність магістрату 1. Водночас місто одержало гербову печатку, на якій було зображено Святого Владислава, “в латах убранного”, який тримав у правій руці червону хоругву: “для печати же дел городских черниговских уряду бурмистрского и лавничего в герб городской назначаем Св. Владислава в збруе с красною Корогвою” .
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4958
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.