Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4712
Назва: Використання місцевого музичного туризму при підготовці студентів спеціальності «Музичне мистецтво» та «Менеджмент соціокультурної діяльності»
Автори: Солдатенко, Олександр Ігорович
Ключові слова: культурно-дозвіллева діяльність
культурно-пізнавальний туризм
освітній музичний туризм
менеджмент
музичне мистецтво
музично-пізнавальний маршрут
екскурсія
Дата публікації: 2020
Видавництво: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції
Бібліографічний опис: Солдатенко О. І. Використання місцевого музичного туризму при підготовці студентів спеціальності «Музичне мистецтво» та «Менеджмент соціокультурної діяльності». Сучасні педагогіка та психологія: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень : Матеріали міжнар. наук.-прак. конф. (м. Київ, Україна, 10–11 липня 2020 року). Київ, 2020. Ч. 2. С. 31–35.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядається специфіка музичного туризму. Автор розкриває своє бачення ролі музичного туризму в місті Чернігові, Україна та використання його потенціалу при підготовці студентів спеціальності «Музичне мистецтво» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» у ЗВО. Акцентується увага на предметній диференціації музичного туризму в різних його проявах. Автор пропонує схему поетапного впровадження технології музичного туризму у навчальний процес.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4712
Розташовується у зібраннях:Науково-практична конференціяУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.