Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4684
Назва: Волейбол. Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю
Автори: Туровський, В. В.
Носко, Микола Олексійович
Осадчий, Олександр Васильович
Гаркуша, Сергій Васильович
Жула, Лідія Володимирівна
Ключові слова: волейбол
спортивна підготовка
відбір
змагання
контроль
спортивні досягнення
інструктор
суддя
Дата публікації: 2009
Видавництво: Республіканський науково-методичний кабінет Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту
Бібліографічний опис: Туровський В. В., Носко М. О., Осадчий О. В., Гаркуша С. В., Жула Л. В. Волейбол. Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю // Республіканський науково-методичний кабінет Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Київ, 2009 р. 138 с.
Короткий огляд (реферат): Розробка даної програми викликана потребою удосконалення навчально-тренувального процесу в зв'язку з підвищенням вимог до підготовки волейболістів, змінами у державно-управлінських, структурних та матеріально-економічних умовах роботи, необхідністю виховання у молоді здорового способу життя, одним з найважливіших чинників якого мусить буї и повсякденне заняття фізичними вправами. Програма складена на підставі нормативних документів Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту. Міністерства освіт і науки України, Типового положення про дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮС'Ш), спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву (СДЮШОР), рекомендацій фахівців з волейболу. У навчальній програмі представлені завдання для груп початкової, попередньої базової, спеціалізованої базової підготовки та груп підготовки до навчального матеріалу з основних компонентів фізичної, технічної, таггичної, теоретичної, психологічної та інтегральної підготовки, а також з інструкторської та суддівської практики Наведені рекомендації щодо розподілу часу по періодах, етапах і тижнях річних циклів навчання, кількість тренувальних занять, модельні тижневі цикли для окремих етапів тренування, нормативні вимоги з відбору учнів до навчання та контролю за станом підготовки волейболістів тощо Таким чином, навчальна програма деталізує зміст роботи ДКК III. СДЮШОР у групах за сііешалпацігю "волейбол" по роках навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4684
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації Миколи Олексійовича Носка, ректора Національного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т.Г.ШевченкаУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.