Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4667
Назва: Особливості рухової функції людини у сучасному біомеханічному аналізі
Автори: Носко, Микола Олексійович
Архипов, Олександр Анатолійович
Половніков, І. І.
Ключові слова: студентська молодь
фізичне виховання
рухова функція
біомеханічний аналіз
Дата публікації: 2015
Видавництво: Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Носко М. О., Архипов О. А, Половніков І. І. Особливості рухової функції людини у сучасному біомеханічному аналізі. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка / Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка. Чернігів : ЧНПУ, 2015. Вип. 129. Т.2. С. 188-194.
Короткий огляд (реферат): Біомеханічний аналіз являє собою один із засобів вивчення рухової діяльності людини і має слідуючи основні складові: біостатичний, біокінематичний, біодинамічний, біоенергетичний аналізи. Це фективний логічний прийом вивчення складних і багатомірних систем, за допомогою яких рухи людини ніби розчленовуються на складові частини (фази), що потім досліджуються диференційовано для більш глибокого їх пізнання як єдиного цілого. Починається біомеханічний аналіз із вимірювання біомеханічних характеристик руху. Потім встановлюється закономірності їхніх взаємозв’язків та системоутворюючі елементи руху як цілого. Далі, у разі необхідності, визначається внесок кожного елементау реалізацію його цільової функції. У процесі аналізу використовується цілий ряд фундаментальних знань з механіки. До найважливіших із них відносяться насамперед поняття про механічний рух людини, який виконує його ОРА під керуванням свідомості та вимірюється кількісними біомеханічними характеристиками і аналізується методами математичної статистики. В роботі розглядаються основні принципи та вимоги сучасного біомеханічного аналізу, де особливості рухової функції людини досліджуються в обов’язковому алгоритмі: біомеханічний аналіз – біомеханічне моделювання – біомеханічне тестування – біомеханічний прогноз.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4667
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації Миколи Олексійовича Носка



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.