Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4639
Назва: Безпековий стан держави: освітній ідентифікативний потенціал
Автори: Терентьєва, Наталія Олександрівна
Ключові слова: кризовий стан
безпековий стан держави
професійне середовище
Дата публікації: 2020
Видавництво: Київ : Міжрегіональна Академія управління персоналом
Бібліографічний опис: Терентьєва Н.О. Безпековий стан держави: освітній ідентифікативний потенціал. Трансформація системи публічного управління створенням здоров’язбережувального та безпечного простору України (модернізація, інновації, розвиток): матеріали міжнародної науково-практичної конференції (22 червня 2020 р.). Київ : Міжрегіональна Академія управління персоналом. 2020. С. 64-66.
Короткий огляд (реферат): У складних та постійно змінних сучасних політичних, економічних та соціальних умовах державотворення України спостерігається загострення суспільних питань як на рівні окремої особистості, так і на рівні малих і великих професійних груп тимчасового та постійного складу і терміну діяльності. Загальний кризовий стан є характерним для всіх складників суспільства і одним з чинників підготовки фахівців, які в змозі швидко адаптуватися до чинних постійних або ситуативних умов професійного середовища та здійснювати в ньому діяльність відповідно до суспільних вимог та набутих компетентностей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4639
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Безпековий стан держави освітній ідентифікативний потенціал.pdf109.37 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.