Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4481
Назва: Показники росту Lepidium sativum L. за присутності 1-арилтетразолвмістних похідних 1-тетралін-6-іл-етанону
Автори: Цехмістер, А. В.
Пінчук, Л. А.
Ткачук (Смикун), Наталія Василівна
Янченко, Віктор Олексійович
Демченко, Анатолій Михайлович
Ключові слова: рістрегулююча активність
фітотестування
Lepidium sativum L.
1-арилтетразолвмістні похідні 1-тетралін-6-іл-етанону
Дата публікації: 2012
Видавництво: Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка
Бібліографічний опис: Цехмістер А. В., Пінчук Л. А., Ткачук Н. В., Янченко В. О., Демченко А. М. Показники росту Lepidium sativum L. за присутності 1-арилтетразолвмістних похідних 1-тетралін-6-іл-етанону. Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Сер. : Біологія. 2012. №3 (52). С. 84-88.
Серія/номер: Біологія;
Короткий огляд (реферат): Досліджено рістрегулюючу активність похідних з орто- та мета-замісниками в арильному залишку 2-(1-арилтетразол-5-іл)сульфаніл-1-тетралін-6-іл-етанону щодо проростків Lepidium sativum L. Встановлено, що похідні з орто-замісником у фенільному радикалі проявили властивості інгібіторів росту надземної частини з одночасною стимулюючою дією на ріст та синтетичні процеси у корені проростків; похідні з мета-замісником – стимуляторів росту корінців з пригнічуючою дією на синтетичні процеси в надземній частині або корінні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4481
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.