Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4476
Назва: Фітотоксичні та антибактеріальні властивості 1-арилтетразолвмістних похідних 1-тетралін-6-іл-етанону
Автори: Ткачук (Смикун), Наталія Василівна
Цехмістер, А. В.
Янченко, Віктор Олексійович
Демченко, Анатолій Михайлович
Ключові слова: біотестування
Allium cepa L.
похідні 2-(1-арилтетразол-5-іл)сульфаніл-1-тетралін-6-ілетанону
мітотичний індекс
довжина фаз мітозу
частота хромосомних аберацій
сульфатвідновлювальні бактерії
амоніфікувальні бактерії
Дата публікації: 2013
Видавництво: Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка
Бібліографічний опис: Ткачук Н. В., Цехмістер А. В., Янченко В. О., Демченко А. М. Фітотоксичні та антибактеріальні властивості 1-арилтетразолвмістних похідних 1-тетралін-6-іл-етанону. Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Сер. : Біологія. 2013. №2 (55). С.62-68.
Серія/номер: Біологія;
Короткий огляд (реферат): Досліджено фітотоксичні властивості похідних 2-(1-арилтетразол-5-іл)сульфаніл-1-тетралін-6-ілетанону. Відмічено найзначнішу пригнічуючу дію на довжину корінців паростків Allium cepa L. похідного з двома метильними замісниками у положенні 2 та 3 фенільного радикалу та похідного з мета-метоксильним замісником у фенільному радикалі. Виявлено, що зміни мітотичного циклу та частота хромосомних аберацій в клітинах кореневої меристеми цибулі ріпчастої знаходиться в межах нормативного значення. Антибактеріальної активності сполук щодо корозійно небезпечних асоціативних культур сульфатвідновлювальних та амоніфікувальних бактерій не виявлено.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4476
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.