Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/447
Назва: Образ батька як детермінанта розвитку уявлень про майбутнього шлюбного партнера у дівчат
Автори: Фера, Світлана Володимирівна
Ключові слова: уявлення
феномен «батьківство»
сім'я
подружні стосунки
Дата публікації: 2020
Видавництво: Десяті Сіверянські соціально-психологічні читання
Бібліографічний опис: Фера С. В. Образ батька як детермінанта розвитку уявлень про майбутнього шлюбного партнера у дівчат / Десяті Сіверянські соціально-психологічні читання: матер. Міжн. наук. конференції (29 листопада 2019 року, м. Чернігів) / за наук. ред. О. Ю. Дроздова, І. І. Шлімакової. – Чернігів: НУЧК імені Т. Г. Шевченка, 2020. – С. 299-301.
Короткий огляд (реферат): У сучасних умовах посилення економічної і політичної криз, подальшого розшарування суспільства сімʼя як динамічне утворення зазнає певних змін, що відбиваються, перш за все, на структурі і характері подружніх стосунків. Виникають порушення у сімейній комунікації, частішають кризи сімʼї, зростає незадоволення шлюбом, змінюється стиль взаємодії між батьками і дітьми. Відчувається гостра потреба в дослідженні питань впливу батьків на особливості спілкування дітей з протилежною статтю, формування поглядів на подальше родинне життя і психологічну готовність до батьківства і материнства, відповідність вибору супутника життя образу батьків, а також розвиток уявлень про майбутнього партнера в осіб різної статі. Проблема оцінки і моделювання образу майбутнього чоловіка у дівчат виявилася найменш висвітленою у звʼязку з відсутністю спеціальних досліджень, що стосуються феномену «батьківства» і детермінуючої ролі батька в створенні образу ідеального чоловіка.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/447
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.