Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4407
Назва: Формування в учнів інтересу до трудового навчання як основи професійного спрямування учнів
Автори: Горчинський, Сергій Володимирович
Ключові слова: трудове навчання
мотив навчання
інтерес до трудового навчання
професійна орієнтація
навчальний процес
Дата публікації: 2008
Видавництво: Збірник наукових праць
Бібліографічний опис: Горчинський С.В. Формування в учнів інтересу до трудового навчання як основи професійного спрямування учнів. Збірник наукових праць. Педагогічні науки. Херсон, 2008. Вип. 47. С. 103-107.
Серія/номер: Педагогічні науки;
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена обґрунтуванню можливостей впливу інтересу учнів до трудового навчання на майбутні їх професійні наміри та розкриття засобів, які формують в учнів інтерес до цього навчального предмету. Автор доводить, що ефективність навчального процесу на уроках трудового навчання прямо залежить від мотивів навчання учнів та зокрема наявності в учнів інтересу до навчального предмету. Пропонує системно та систематично застосовувати різні засоби для формування та розвитку в учнів інтересу до трудового навчання, створюючи таким чином сприятливі умови для професійного самовизначення учнів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4407
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.