Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4231
Назва: Дистанційна форма навчання: реальний стан та перспективи втілення у систему вищої освіти
Автори: Стрілець, Світлана Іванівна
Ключові слова: модернізація освіти
вищі педагогічні навчальні заклади
інноваційне навчання
дистанційна форма навчання
самостійна робота студентів
інтенсифікація навчального процесу
Дата публікації: 2013
Видавництво: Вісник ЧНПУ
Бібліографічний опис: Стрілець С. І. Дистанційна форма навчання: реальний стан та перспективи втілення у систему вищої освіти. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка. Серія: Педагогічні науки. Фізичне виховання та спорт. Чернігів: ЧНПУ, 2013. Вип. 112. С.260–263.
Серія/номер: Педагогічні науки;
Короткий огляд (реферат): У роботі розглянуто основні ознаки дистанційної форми навчання. Обґрунтовуються переваги та доцільність її втілення у вищих закладах освіти України в умовах модернізації вітчизняного освітнього простору. Наголошено на необхідності впровадження дистанційної форми навчання у практику ВНЗ і його ролі у підготовці майбутніх вихователів дошкільних закладів та педагогів до професійної діяльності. Сформульовано практичні рекомендації для впровадження дистанційного навчання у систему загальнопедагогічної підготовки майбутніх вихователів дошкільних закладів та викладачів початкової школи в Україні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/4231
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.